Naši partneři

Protection & consulting
Společnost PROTECTION & CONSULTING, s.r.o. byla založena v roce 1996 a trvale rozšiřuje portfolio nabízených produktů a služeb. Fotovoltaické elektrárny pro investory, firmy, obce a instituce nebo majitele rodinných domů jsou oblastí, které se nejvýrazněji věnují. Realizace od prvního kontaktu po předání systému, monitoring a následný servis, zajištění kompletní administrativy a vyřízení dotací, to jsou fotovoltaické systémy Protection.
MAD
Zabývají se vším co se týká architektury, urbanismu a prostředí pro život, práci, odpočinek, zábavu i dopravu. Od strategických plánů a prověřovacích studií, přes studie architektonické a komplexní projektovou přípravu až po prezentaci projektů pro odbornou i laickou veřejnost či obchodní účely.
LQ
Brněnská společnost poskytující komplexní služby v oboru pozemních staveb nejširšímu spektru zákazníků. Již 10 let staví rodinné domy i luxusní vily, bytové domy, halové objekty a další stavby. Dále nabízí služby projekční kanceláře, měření termovizí a technický dozor stavebníka.
Proceram
Společnost ProCeram je předním dodavatelem kvalitních obkladů, dlažeb a vybavení, a to jak produktů tuzemské výroby, tak i renomovaných značek ze zahraničí. Za celou dobu své existence má za sebou velké množství úspěšně odbavených projektů pro koncové zákazníky, stavební firmy, architekty a pro developerskou výstavbu. Široké spektrum dodávaných produktů od levnějších až po luxusní a exkluzivní materiály zajistí dokonalou variabilitu a optimalizaci každému projektu. Dlouholeté zkušenosti spolu s komplexně proškoleným personálem zajistí každému klientovi dokonalý servis jak při výběru produktů, tak i v případě řešení nejrůznějších technických detailů. Moderní a pravidelně aktualizované showroomy naleznete v Praze, Bratislavě, Brně, Plzni a Karlových Varech.
KPP
Již 20 let dováží a distribuují kvalitní podlahové krytiny předních evropských výrobců s mnohaletou tradicí, zkušenostmi i moderní výrobní technologií. Specialitou v sortimentu jsou především dřevěné podlahy, na které se zaměřují od založení společnosti v roce 1993. Svým sortimentem a uceleným programem nabízí zákazníkům komplexní servis v oblasti podlahových krytin.
NADOP
Rodinná společnost NADOP Ořechov, to je moderní český nábytek a trendové kuchyně na míru s nadčasovým designem. Tradiční značku NADOP tvoří kreativní designéři, architekti a celé generace spokojených zákazníků od roku 1990. Výrobní areál společnosti s 8000 m2 plochy, vybavený moderní výrobní technologií, špičkové kování a materiály spolu s odborným týmem pracovníků jsou zárukou kvalitního řemeslného zpracování výrobků i důmyslného řešení. Interiéry jsou navrhovány v jednotném stylu, ze stejného materiálového zdroje a z jednoho objednacího místa. Individuální řešení respektuje ergonomii, ale i potřeby a přání zákazníků a vychází z dlouholeté praxe. Mnoho napoví i certifikát „Česká kvalita“ a pětiletá záruka.
Kontakt